Popis aktuality...pro rok 2024

13.4.2024 Brno KONFERENCE ...Zdravě k sobě

Cena vstupenek 1699 Kč 

 

Pro zájemce rádi odpovíme na e-mailu.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na každého z vás.

Michal Brozman

 
 
 
Na téma psychologie, vztahy, rodiče, děti.
 

Věděli jste, že každé číslo vašeho data narození v sobě obsahuje vlastní energii-charakteristiku vašich vlastností, které vám přivádí k vám životní situace, které ve vás vyvolávají jisté emoce? Tyto energie reprezentují oblasti jako je například radost, úspěch, zdraví či bohatství. A právě toto jsou oblasti, kterých se v životě mnohdy snažíme dosáhnout. Může se ovšem stát, že čísla našeho narození v sobě neobsahují energii-charakteristiku potřebnou pro dosažení cílů, které jsme si vytýčili.

Stává se pak, že se opakovaně dostáváme do situací, ve kterých nemůžeme dosáhnout požadované finance, úspěch, klidu ve životě, a to právě proto, že v sobě neobsahujeme potřebnou energii. Naštěstí se dá i s touto situací pracovat.

Nedostatek určité energie se dá totiž kompenzovat barvami, které svým charakterem patří k určitému číslu vašeho datumu narození. S barvami přicházíme do styku každý den. Vidíme je od samého rána, oblékáme si je a obklopují nás na každém kroku. Takže zde máme dvě vibrace, jedno zastupuje číslo vašeho narození a druhá vibrace je barva. Zjednodušeně řečeno si můžete přenastavit, vyladit svou vnitřní wi-fi stanici a ta k vám začne přitahovat uplně jiné životní situace, které si sníte zažívat. Na vibracích-frekvencích pracují přístroje, navigují se letadla, chytáte signál svého mobilu, rádia v autě.

Máte-li svůj vnitřní lidský signál jiný, než jsou vaše venkovní sny, pak to není v souladu a sny se nedějí a neplní.

Stejně jako každé číslo v sobě obsahuje energii, tak stejné pravidlo platí i pro barvy. Každá barva disponuje svou energií a ty opět zastupují úspěch, peníze, zdraví, radost, apod.

Hlavním úkolem a náplní tohoto semináře je pomocí barev doplnit do vašeho života ingredience těch čísel, která chybí ve vašem datu narození. Současně se naučíte, jak odhadnout chování lidí kolem vás právě na základě jejich čísel a barev.

Lidé si tyto souvislosti mnohdy neuvědomují, ale například barvami oblečení, které si berou na sebe, si způsobují stále tytéž životní situace. Své nezdary, finanční problémy, opakované a chronické nemoci, úzkosti, deprese, toto vše si svou nevědomostí způsobují sami.

 

NA SEMINÁŘI SE MIMO JINÉ DOZVÍTE:

 • Proč se mi děje v životě to, co se mi děje?
 • Na co mám talent a jak změnit práci, která mě nebaví?
 • Jak si splnit své sny?
 • Proč neumím lidem říci ne a stávám se obětí?
 • Proč si nerozumím s mými dětmi a nevím, jak to změnít?
 • Proč jsme stále nemocní?
 • Proč mám díru v peněžence a hojnost mizí z mého života?
 • Proč stále přitahuji ty stejné partnery?
 • Jak to, že si nerozumím s kolegy v práci?
 • Jak odhadnout svého obchodního partnera?

 

OHLASY ÚČASTNÍKŮ

“Velice a s vděčností děkuji za úžasný zážitek v Příbrami. Nedá se popsat, jakou radostí mě tento seminář naplnil. Jak vše do sebe zapadá! Pochopila jsem spoustu věcí a událostí, které se děly nejen v mém životě, ale i v generacích přede mnou. Když jsi řekl, že se naučíme porozumět barvám a číslům a co o nás vypovídají, tak jsem hned měla jasno. S kamarádkou jsme se domluvili a vyjely na seminář. Ještě jednou velké díky. Jsem vděčná, že jsem Tě poznala.”
Eva Hrdinová
“Michale, moc děkuji za krásný večer. Byla jsem nadšená! Svou práci odvádíte naprosto skvěle a bylo mi potěšením získat nové informace. Mám spoustu tipů, na čem zapracovat. Čísla a barvy mě naprosto uchvátily :-).”
Iveta Šebíková
 

VIDEOROZHOVOR S ÚČASTNÍKY

 
kone

O LEKTOROVI

Sám jsem měl v životě neskutečný chaos. Dělal jsem práci, která mě nebavila. Chodil jsem z ní otrávený a ten jed pak přenášel na svou partnerku. Vztahy v rodině a s přáteli byly obdobně tragické. Stejně otrávené bylo i mé zdraví. Opakovaně se mi vracely angíny, záněty ledvin, záněty průdušek a stále jsem byl unavený. Takto jsem žil celé roky a nijak svou situaci neřešil. Vinil jsem za vše své okolí. Litoval jsem se, neměl jsem žádné sebevědomí, chyběla mi chuť a energie do života. Toto vše vyvrcholilo zlomenou čéškou v koleni a kvůli tomuto úrazu jsem přišel o svůj oblíbený koníček, o fotbal.

Tehdy jsem začal  studovat, co by mi mohlo pomoci. Prošel jsem řadou seminářů a pročetl spoustu knih. Narazil jsem také na teorii barev a čísel a začal s nimi pracovat. A v tomto období můj život nabral obrat o 180 stupňů a začaly se kolem mne dít zvláštní věci.

Díky barvám a číslům jsem objevil svůj přirozený talent. Dělám nyní práci, která mě naplňuje a baví. Dá se dokonce říci, že již nepracuji, ale žiji svůj sen.

Každá z mých knih se stala bestsellerem, aniž bych pro ni měl speciální reklamní kampaň.

 • Žiji svůj sen a jsem plný radosti a energie.
 • Baví mě můj život a to vše co je jeho náplní.
 • Lidé se mnou rádi tráví čas nebo chtějí být v mé blízkosti.
 • Pohoda psychická i fyzická je v souladu.
 • Hojnost v podobě financí i životních radostí.
 • Jsem pánem svého času.

Naučil jsem se, jak přečíst druhé lidi a díky tomuto jsem jim při setkání bližší. Jednotlivé schůzky jsou tak mnohem příjemnější pro obě strany. Při obchodních jednáních mohu pomoci navodit kýžený výsledek vhodnými barvami oblečení. Pomocí data narození odhalím vlastnosti dané osoby a také její slabiny a díky tomu vím, jak s ní jednat. Případně, co mohu v našem vztahu očekávat.

Svůj život si nyní řídím sám, místo aby řídil on mě. Nejsem už jeho obětí, takže i sebelítost je už pryč.

 

NABYTÉ ZNALOSTI VYUŽIJETE

Při vedení týmu

Díky tomuto semináři zjistíte, jaké výsledky můžete očekávat od jednotlivých kolegů. Dozvíte, se jakým způsobem komunikují a pracují. Také rozpoznáte, jestli je daný kolega spíše lídr, analytik, dělník nebo stmelovač kolektivu. Dále se naučíte, jak s tímto členem týmu komunikovat, abyste si rozuměl, a jak jej správně motivovat. A najdete také odpovědi na následující otázky: Jak vycházet s problémovými členy týmu? Který den je vhodný pro dělání rozhodnutí? Jakou strategii zvolit pro lepší spolupráci v týmu? Máme v týmu zastoupeny všechny talenty? Jaké talenty a vazby v týmu chybí pro rychlejší růst?

Při obchodních jednáních

Pomocí teorie čísel a barev se dozvíte, jaký způsob komunikace na obchodním jednání použít. Budete vědět, jak se na schůzku správně obléci, a jak se na ni připravit? Díky našemu semináři se budete dobře orientovat v následujících situacích: Jakou strategii při jednání použít? Budou pro partnera či klienta důležitější výsledky, přínos pro společnost, exkluzivita nebo přidaná hodnota pro něj? Mám na jednání přitlačit nebo ho vést spíše volněji?

V partnerských vztazích

Partnerské vztahy jsou pro nás důležité, ale mnohdy si s nimi nevíme rady. Při použití informací, které se dozvíte na semináři, dokážete následně například rozpoznat, jestli je vás daný partner ten pravý? Brzy určíte, jestli je vášnivý, energický, přemýšlivý, pohodový či romantik a také zjistíte, co od něj můžete očekávat při sexuálním životě. Bude spíše konzervativní milenec nebo energický nebo bude rád experimentovat? Na základě získaných informací také poznáte, jaký bude mít vztah ke kariéře, rodině a dětem a jaký typ koníčků jej bude bavit. Teorie čísel a barev však dokáže mnohem více. Prozradí vám, jaká čísla by měl mít vysněný partner proč jsme si s bývalými partnery nerozuměli a také poradí, na kdy si naplánovat důležité události, jako jsou například svatba, zásnuby či křest.

Ve vztazích s dětmi

Teorii čísel a barev můžete využít skutečně ve všech oblastech vašeho života, například i ve vztazích s dětmi. Zjistíte, proč se děti chovají určitým způsobem, proč jsou nemocné, unavené, hyperaktivní či uplakané… Odhalíte však mnohem více, například jaké má vaše dítě talenty, na jakou školu by mělo jít, čím ho můžete podpořit v růstu a jak s ním ideálně komunikovat.

Ve vztazích s rodiči

Možná se nacházíte ve fázi života, kdy si kladete otázky a hledáte odpovědi na téma vy a vaši rodiče.  Proč to bylo a je mezi vámi a vašimi rodiči takové jaké to právě je? Proč jim chyběla vůči mě větší trpělivost? Proč jsem nebyl zahrnován bezpodmíněčnou láskou? Proč jsem byl chválen jen, když se mi něco povedlo a přenesl jsem si to do života? Proč jim nedokáži stále odpustit? Proč mě dokázalli fyzicky i psychicky týrat a trápit? Proč se mi to vše dělo? Dá se s tím něco udělat, aby jsem se i ve vztahu k nim mohl cítit milovanější a svobodnější při svém každém nádechu? Možná to tak máte, že při pomyšlení na rodiče se vám těžce dýcha? Proč jsou moji rodiče těžce nemocní? Proč z nich mám stále přehnený respekt a obavu? I na tyto otázky a mnohé další naleznete díky dovednostem z tohoto kurzu odpovědi.

Ve vztazích k ostatním lidem a ve vztahu sám k sobě

Je velmi osvobozující si vyjasnit všechny vztahy s lidmi v životě a moci je pochopit a tím je více tolerovat. Budete si moci ujasnit vztah sám k sobě. Kým jsem se to vlastně narodil. Kdo jsem, co je zde můj úkol, v čem je má vyjmečnost a jedinečnost? Víte to? Možná přišel čas, aby jste se naučili tolerovat a přijímat sami sebe a když se vám to povede, tak budete moci přijmout i ostatní kolem sebe v jejich vyjmečnosti. Každý jsme jiný a odhalit to, v čem se lišíme a co je toho důvodem je úžasné dobrodružství, které vás tento kurz naučí. Váš život se opět rozjasní a vy si budete moci říci to pověstné "AHA" takto to vše je.
Najdete tím pádem v sobě více klidu a míru a nakonec radosti a to je to, co si zasloužíme všichni. Co říkáte? Líbilo se vám tak žít, radostněji?
 
zivy_seminar

KOUZLO ČÍSEL A BAREV Živý seminář

 • Teoretický základ čísel a barev, díky kterému budete moci provádět rychlou typologii
 • Praktická aplikace čísel a barev – vzorový výklad na osobnostech, partnerech, příbuzných
 • Otázky na autora
 • Autogramiáda


 
zivy_seminar

KOUZLO ČÍSEL A BAREV Živý seminář + Videozáznam přednášky

 • Teoretický základ čísel a barev, díky kterému budete moci provádět rychlou typologii
 • Praktická aplikace čísel a barev – vzorový výklad na osobnostech, partnerech, příbuzných
 • Otázky na autora
 • Autogramiáda
 • Obdržíte k dispozici videozáznam přednášky, abyste se k jednotlivým informacím mohli pravidelně vracet


 
zivy_seminar

KOUZLO ČÍSEL A BAREV videozáznam přednášky

 • 80 minutová teorie čísel a barev vašeho datumu narození
 • Ochutnáte z pohodlí domova, co vás pak na praktickém semináři čeká a budete se moci naučit a stane se součástí vašeho života.